bakneyaptik.com | Aradığınız Ustayı Bulmanın Yeni Formülü !

HAKKIMIZDA

Türkiye’de binlerce usta ile milyonlarca müşteriyi bir araya getirmek hedefi ile uzman ekibimiz tarafından 2014 yılında hazırlanmaya başlanan bakneyaptik.com inşaat,hizmet ve bakım onarım sektöründe sizin en büyük yardımcınızdır.

Bakneyaptık olarak, Türkiye genelinde usta bulma sürecini kolaylaştıran bir platform olarak faaliyet gösteriyoruz. Kendi işinizi özgürce tanıtabileceğiniz, komisyon ve teklif ücreti ödemeden, sadece yıllık bir ücretle kayıt olabileceğiniz bir altyapı sunuyoruz. Binlerce günlük ziyaretçi ve kullanıcı ile, işletmenizi daha geniş bir kitleye tanıtma şansı buluyorsunuz.

Hizmet Verenler İçin Avantajlar:

Komisyon Yok, Teklif Ücreti Yok:

Bizimle işbirliği yaparak kazancınızdan kesinti olmadan, yıllık ücretle sınırsız hizmet verebilirsiniz. Geniş Kitleye Ulaşım: Günlük binlerce ziyaretçi ve kullanıcımız sayesinde işletmeniz daha fazla kişiye ulaşır, müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Profesyonel Profil Oluşturma:

Kendi profilinizi oluşturarak işletmenizi en iyi şekilde tanıtın. Referanslarınızı ekleyin, hizmetlerinizi detaylandırın.

İlan ve Duyuru İmkanları:

İndirimler, özel kampanyalar veya yeni hizmetlerinizi duyurmak için platform üzerinden ilanlarınızı paylaşabilirsiniz.

Kullanıcılar İçin Avantajlar:

Güvenilir Usta Bulma: Kullanıcılar için güvenilir ve kaliteli hizmetleri bir araya getirerek, en uygun ustaya ulaşma imkanı sunuyoruz.

Ücretsiz Kullanım:

Kullanıcılarımızdan herhangi bir komisyon veya ücret talep etmiyoruz. Platformumuz ücretsiz olarak kullanılabilir.

Kapsamlı İncelemeler ve Değerlendirmeler:

Diğer kullanıcıların geri bildirimleriyle ustaları değerlendirme şansı, güvenilir bir seçim yapmanıza yardımcı olur.

Bakneyaptık olarak, Türkiye'nin dört bir yanındaki ustaları ve kullanıcıları bir araya getirerek, kaliteli hizmetlerin ve güvenilir işbirliklerinin kapılarını aralıyoruz. Siz de bizimle birlikte, işletmenizi daha geniş bir kitleye tanıtarak başarıya ulaşabilirsiniz. Kayıt olun ve işletmenizin potansiyelini keşfedin!"


bakneyaptik.com


E-Posta Gönderin bilgi@bakneyaptik.com
Çağrı Merkezi +90 850 305 28 18