bakneyaptik.com | Aradığınız Ustayı Bulmanın Yeni Formülü !

SIK SORULAN SORULAR

Bakneyaptik.com nedir, ne iş yapar?


Bak ne yaptık , her şehirden yüzbinlerce ustayı müşterileriyle buluşturan usta listeleme platformudur.
Evinizde ya da işyerinizde, dekorasyondan tadilata, bakımdan tamirata kadar aklınıza gelebilecek her türlü işlem için ya da otomobil, motosiklet, bisiklet, iş makineleri ve hatta tekneler için yaptırmak isteyeceğiniz her türden bakım, onarım ve tamirat işlemi ile ilgili, işlerinin erbabı yüzbinlerce usta’ya bakneyaptik.com sayesinde tek bir tıkla ücretsiz ve aracısız ulaşabilirsiniz.


Neden üye olmalıyım?


Bakneyaptik.com’a üye olduğunuzda kendinize ait bir profil sayfanız olur. Bu profil sayfasına evinizin ya da işyerinizin yakınlarında olan ve ihtiyaç duyabileceğinizi düşüneceğiniz ustaların ilanlarını favori olarak ekleyebilir ve acil bir durumda ya da ihtiyaç anında üyelik profil sayfanıza giderek arama ile vakit kaybetmeden ustaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sayfadaki “Paylaş” butonu ile de usta bilgilerini ihtiyacı olan yakınlarınıza tek bir tıkla gönderebilirsiniz.


Üye olmadan da usta arayabilir miyim?


Üye olmadan da bakneyaptik.com’da ilanı bulunan yüzbinlerce ustanın bilgilerine aracısız ulaşabilirsiniz. Hangi şehirlerin ustalarına ulaşabiliyorum?
Türkiye’nin tüm şehirlerindeki ustalara bakneyaptik.com sayesinde ulaşabilirsiniz.

Ustalarla nasıl iletişime geçebilirim?


Bakneyaptik.com’da yayınlanan ilan sayfalarında, ilanı veren ustaların iletişim bilgileri de yer almaktadır. Bu bilgiler yardımı ile ustalar ile iletişime geçebilirsiniz.
Ustalardan alacağım hizmetlerle ilgili ücretleri kim belirliyor ve ödemeyi nereye yapıyorum? Alacağınız hizmetlerle ilgili fiyatlandırma, ödeme ve ödeme şekli gibi ücret ile ilgili konular siz ve hizmet alacağınız usta arasında ve yine tamamen sizin tercihinize göre ustalarla sözlü ya da yazılı olarak yapacağınız anlaşmalar neticesinde belirlenmektedir.Anlaşma, ücretlendirme ve ödeme konularında bakneyaptik.com aracı olarak yer almamaktadır. Bakneyaptik.com’un tek amacı, ihtiyacınız olan ustalara en kolay ve en çabuk şekilde ulaşmanızı sağlamaktır.


Bu ücretlerden bakneyaptik.com komisyon alıyor mu?


Bakneyaptik.com hizmet veren ve hizmet alandan da hiçbir şekilde komisyon almamaktadır. Ustaların sayfalarındaki Mesaj, Beğen, Paylaş, Şikayet Et butonları ne işe yarıyor? Mesaj butonu sayesinde usta ile direkt iletişime geçebilir, Paylaş butonu sayesinde de acil bir hizmete ya da servise ihtiyacı olan yakınınıza usta bilgilerini ve ilan detaylarını gönderebilir ya da bu bilgileri sosyal platformlarda yakınlarınızla paylaşabilirsiniz.
paylaş ve Şikayet Et botunları ise hizmet aldığınız ustalarla ilgili görüş bildirmenizi sağlamaktadır.


Hizmet aldığım ustalarla ilgili yorum yapmalı mıyım?


Müşteri yorumları ustalar için en güçlü referans kaynağını oluşturmaktadır. Hizmet aldığınız ustalarla ilgili yapacağınız yorumlar hizmet kalitesini yükseltecek ve sizden sonra bu ustalardan hizmet alacaklar için önemli bir kılavuz niteliğinde olacaktır.


Mail adresim ya da iletişim bilgilerimle ilgili bakneyaptik.com’a güvenebilir miyim?


Mail adresiniz başta olmak üzere tüm bilgilerinizin güvenliği uluslararası güvenlik standartları çerçevesinde korunmakta ve bakneyaptik.com’un çalışma prensipleri ve yasalar gereği izniniz olmaksızın üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.


Her türlü sorunuz ve yardım talebi bakneyaptik.com iletişim sayfasındaki bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


E-Posta Gönderin bilgi@bakneyaptik.com
Çağrı Merkezi +90 850 305 28 18